Lidhje

Janjiç: Bisedimet Kosovë-Serbi për zgjidhjen e problemeve dhe jo për ndarje


Janjiç: Bisedimet Kosovë-Serbi për zgjidhjen e problemeve dhe jo për ndarje
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:35 0:00

Përfaqësuesi i Manastirit të Deçanit, Igumeni Sava Janjiç thotë se Kosova e Serbia duhet të rifillojnë bisedimet që do të mundësonin zgjidhjen e problemeve dhe jo për ndarje e shkëmbim territoresh.

XS
SM
MD
LG