Lidhje

Serbët mbyllin dyqanet në veriun e Kosovës


Serbët mbyllin dyqanet në veriun e Kosovës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Të hënën në veriun e Kosovës të banuar më shumicë serbe, janë mbyllur të gjitha dyqanet e ushqimeve dhe në shenjë solidarizimi, nuk punojnë as kafenetë, barnatoret, pompat e benzinës e madje as taksitë.

XS
SM
MD
LG