Lidhje

Zgjedhjet vendore në Shqipëri, Meta flet për komplot ndërkombëtar


Zgjedhjet vendore në Shqipëri, Meta flet për komplot ndërkombëtar
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Në Shqipëri presidenti Ilir Meta u shfaq të martën përpara publikut duke folur më tone të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama dhe ambasadave perëndimore që sipas tij po e mbështesin atë. Ndërsa hodhi akuza për manipulime në zgjedhjet e 30 Qershorit, ai u pozicionua hapur kundër njohjes së tyre.

XS
SM
MD
LG