Lidhje

Dita e dytë e mbylljes së dyqaneve në veriun e Kosovës


Dita e dytë e mbylljes së dyqaneve në veriun e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Në veriun e Kosovës për të dytën ditë janë mbyllur të gjitha dyqanet, me arsyen se tarifat e vendosura nga qeveria e Kosovës për mallrat serbe, kanë shkaktuar mungesë të prodhimeve themelore siç janë mielli dhe prodhimet e qumështit.

XS
SM
MD
LG