Lidhje

Intervistë me analistin dhe publicistin Veton Surroi


Intervistë me analistin dhe publicistin Veton Surroi
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:11 0:00

Idetë për korrigjim të kufirit ose shkëmbim të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë nuk janë serioze, tha analist dhe publicisti Veton Surroi. Në një intervistë për Zërin e Amerikës, ai theksoi se legjitimiteti i këtyre ideve në rrafshin ndërkombëtar në masë të madhe ka vdekur.

XS
SM
MD
LG