Lidhje

Shkup: Kryeministri Zaev në shënjestër të rrengut të komedianëve rusë


Shkup: Kryeministri Zaev në shënjestër të rrengut të komedianëve rusë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev është vënë në shënjestër të dy humoristëve rusë, të cilët përmes telefonit i janë prezantuar si ish-presidenti ukrainas Petro Poroshenko dhe Sekretari i Përgjitshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg.

XS
SM
MD
LG