Lidhje

Tiranë: USAID zhvilloi një projekt për transparencë në shëndetësi


Tiranë: USAID zhvilloi një projekt për transparencë në shëndetësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Në Tiranë, Agjencia Amerikane për Zhvillim Ndërkombëtar (USAID) zhvilloi një projekt mbi transparencën e sistemit shëndetësor shqiptar. Projekti synon të ulë korrupsionin nëpër spitale dhe të përmirësojë shërbimin ndaj qytetarëve.

XS
SM
MD
LG