Lidhje

Përfitimet e Kosovës nga hartimi i listës së organizatave terroriste


Përfitimet e Kosovës nga hartimi i listës së organizatave terroriste
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në Kosovë, autoritetet thonë se kanë filluar punën për hartimin e një liste ku do të përfshihen personat dhe organizatat terroriste. Deri në hartimin e saj Kosova po zbaton listën e miratuar nga Bashkimi Evropian, veprim ky që është vlerësuar nga Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG