Lidhje

Biblioteka e Arshi Pipës ngjall interesin e studiuesve


Biblioteka e Arshi Pipës ngjall interesin e studiuesve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00

Profesori shqiptaro–amerikan Arshi Pipa, i dhuroi në fundin e jetës së tij, bibliotekën dhe arkivën e familjes Pipa, Muzeut Historik të qytetit të Shkodrës.

XS
SM
MD
LG