Lidhje

Potencialet turistike të Ulqinit


Ulqini dhe potenciali i tij turistik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Ulqini dhe potenciali i tij turistik

Ulqini është bërë një nga destinacionet më të pëlqyer të rajonit. Viteve e fundit qyteti po vizitohen nga shumë turistë nga e gjithë bota. Krahas bregdetit tërheqës zona e Ulqinit ofron edhe një pasuri të madhe kulturore e historike.

Ulqini dhe potenciali i tij turistik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG