Lidhje

Reflektime të astronautëve mbi Misionin Apollo për eksplorimin e hapësirës


Reflektime të astronautëve mbi Misionin Apollo për eksplorimin e hapësirës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Në intervista të dhëna gjatë viteve për Zërin e Amerikës, astronautët flasin për rëndësinë e programit Apollo dhe të ardhmen e eksplorimit të hapësirës.

XS
SM
MD
LG