Lidhje

Intervistë me avokatin e imigracionit në SHBA, Peter Lumaj


Intervistë me avokatin e imigracionit në SHBA, Peter Lumaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:13 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, zoti Lumaj komentoi për imigracionin, politikën dhe gjendjen në Shqipëri. Avokati Lumaj jeton në shtetin Connecticut dhe është përpjekur disa herë të zgjidhet në poste politike në Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG