Lidhje

Reforma në drejtësi; rrugëtim i vështirë mes akuzash e debatesh


Reforma në drejtësi; rrugëtim i vështirë mes akuzash e debatesh
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:50 0:00

Reforma në drejtësi në Shqipëri prej disa vitesh po prodhon debate të forta, në fillim me hartimin dhe me pas me zbatimin. Sot bashkëhartues dhe miratues të saj si dhe ekspertë të sistemit të drejtësisë kanë këndvështrime të ndryshme për mënyrën e zbatimit.

XS
SM
MD
LG