Lidhje

Joseph: Rasti Haradinaj mundësi e mirë për Kosovën për sqarimin e të kaluarës


Joseph: Rasti Haradinaj mundësi e mirë për Kosovën për sqarimin e të kaluarës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Analisti amerikan Edward P. Joseph thotë se krimet e së kaluarës, ato të kryera nga sërbët kundër shqiptarëve dhe ato të shqiptarëve kundër sërbëve apo shqiptarëve të tjerë, rëndojnë mbi Kosovën dhe paraqitja e zotit Haradinaj në Hagë është një mundësi e rëndësishme për sqarimin e të kaluarës.

XS
SM
MD
LG