Lidhje

Presidenti Thaçi fillon këshillimet me partitë mbi zhvillimet politike në Kosovë


Presidenti Thaçi fillon këshillimet me partitë mbi zhvillimet politike në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Në Kosovë, presidenti Hashim Thaçi filloi të martën këshillimet me partitë politike pas dorëheqjes së kryeministrit dhe mbetjes së Kosovës pa qeveri, siç u shpreh ai.

XS
SM
MD
LG