Lidhje

Vuthaj: Manifestimi “Mirësevini në Alpet Shqiptare”


Vuthaj: Manifestimi “Mirësevini në Alpet Shqiptare”
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Në fillim të gushtit në Vuthaj, të Plavës dhe Gucisë, tradicionalisht mbahet manifestimi popullor “Mirësevini në Alpet Shqiptare”, kushtuar diasporës shqiptare dhe takimit që bashkon bashkëatdhetarët në vendlindje.

XS
SM
MD
LG