Lidhje

Damon Wilson: Kriza aktuale në Kosovë, duhet përdorur si mundësi


Damon Wilson: Kriza aktuale në Kosovë, duhet përdorur si mundësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:11 0:00

Zëvendës Presidenti i Këshillit të Atlantikut Damon Wilson thotë se Kosova dhe Serbia duhet të shfrytëzojnë momentin e krijuar për t’u dhënë nxitje përpjekjeve për një marrëveshje.

XS
SM
MD
LG