Lidhje

Protesta për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar


Protesta për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:22 0:00

Në Tiranë po vazhdon edhe sot një protestë e pandërprerë prej një viti në mbrojtje të Teatrit Kombëtar nga planet për ta shembur atë. Një prej protestuesve më të hershëm aty është edhe Elton Luarasi, biri i dy artistëve të njohur Edi dhe Mihal Luarasi.

XS
SM
MD
LG