Lidhje

Shqipëri, sezoni turistik ndeshet me probleme


Shqipëri, sezoni turistik ndeshet me probleme
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Në Shqipëri, sezoni turistik veror është në pikun e tij dhe përfaqësues të shoqatës shqiptare të turizmit e vlerësojnë pozitivisht atë. Por ata shtojnë se ka ende problematika si përsa i përket menaxhimit më të mirë, infrastrukturës dhe reklamës.

XS
SM
MD
LG