Lidhje

Bob Hand: Shqipëria ka nevojë për udhëheqje të përgjegjshme politike


Bob Hand: Shqipëria ka nevojë për udhëheqje të përgjegjshme politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:42 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Këshilltari i Komisionit Amerikan të Helsinkit, Robert Hand, thotë se kriza në Shqipëri ndodh në një moment kritik, ndërsa BE-ja pritet të marrë vendimin për hapjen ose jo të negociatave dhe kur Shqipëria pritet të marrë kryesinë e radhës të OSBE-së.

XS
SM
MD
LG