Lidhje

Intervistë me anëtarin e Këshillit bashkiak të Nju Jorkut Mark Gjonaj


Intervistë me anëtarin e Këshillit bashkiak të Nju Jorkut Mark Gjonaj
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:23 0:00

Mark Gjonaj, anëtar i Këshillit Bashkiak të Nju Jorkut dhe personalitet aktiv i komunitetit shqiptar u bën thirrje udhëheqësve politikë në Shqipëri dhe Kosovë që ta përqafojnë diasporën, pasi ajo është një pasuri e madhe.

XS
SM
MD
LG