Lidhje

Kremtohet Kurban Bajrami në Kosovë


Kremtohet Kurban Bajrami në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës dhe për respektim më të lartë të të drejtave të grave, në Kosovë sot u shënua dita e Kurban Bajramit

XS
SM
MD
LG