Lidhje

Ulqini bashkon kulturat e rajonit


Ulqini bashkon kulturat e rajonit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Skena verore e Ulqinit është e njohur për manifestimet e ndryshme kulturore, ku bashkon krijues nga i tërë rajoni i Ballkanit, të cilët me gjuhë dhe forma të ndryshme paraqesin kulturat e popujve. Kjo formë e komunikimit i ofron kulturat e njëri tjetrit dhe vlerësohet si mënyra e duhur që popujt të njihen dhe të pranohen pa paragjykime.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG