Lidhje

Vendet e Quint-it bëjnë thirrje për rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi


Vendet e Quint-it bëjnë thirrje për rifillimin e dialogut Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Në Prishtinë, ambasadat e pesë vendeve kryesore perëndimore, Shtetet e Bashkuara, Franca, Gjermania, Italia dhe Britania, u bënë thirrje Kosovës e Serbisë që të rifillojnë menjëherë bisedimet dhe të shmangin çdo veprim, që pengon arritjen e një marrëveshjeje përfundimtare.

XS
SM
MD
LG