Lidhje

PD publikon dokumente: Kryebashkiaku i Shkodrës i dënuar në Itali


PD publikon dokumente: Kryebashkiaku i Shkodrës i dënuar në Itali
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00

Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi të martën dokumente të autoriteteve italiane të cilat dëshmojnë se Valdrin Pjetri i zgjedhuri i Partisë socialiste për kryetar të Bashkisë së Shkodrës ka qenë i dënuar në Itali nën akuzën e prodhimit dhe trafikimit të substancave narkotike.

XS
SM
MD
LG