Lidhje

Intervistë me analistin amerikan David Phillips


Intervistë me analistin amerikan David Phillips
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:25 0:00

Analisti amerikan David Phillips thotë se memoriali për viktimat e grushtit të dështuar të shtetit në Turqi, nuk kishte vend në Tiranë dhe se autoritetet duhet të sqarojnë rrethanat e ngritjes së tij.

XS
SM
MD
LG