Lidhje

Ditët përkujtimore “Dinjiteti përballë totalitarizmit”


Ditët përkujtimore “Dinjiteti përballë totalitarizmit”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Në Shqipëri kanë nisur një seri veprimtarish përkujtimore kushtuar kundërshtarëve të regjimit komunist dhe njerëzit e zhdukur nga diktatura.

XS
SM
MD
LG