Lidhje

Reagime në kryeqytet për ngjarjet e Shkodrës


Reagime në kryeqytet për ngjarjet e Shkodrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

Konstiuimi i Këshillit të ri Bashkiak të Shkodrës, i dalë nga zgjedhjet vendore të 30 qershorit, krahas protestave të opozitës, shkaktoi reagime të menjëhershme të forcave politike dhe analistëve të politikës.

XS
SM
MD
LG