Lidhje

Tiranë: Paqartësi ligjore mbi zgjedhjet vendore


Tiranë: Paqartësi ligjore mbi zgjedhjet vendore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Vëzhgues të pavarur të jetës politike të jetës politike në Shqipëri thonë se mungesa e transparenca dhe qartësia ligjore në lidhje me zgjedhjet vendore, kërkon mirëkuptim mes forcave politike dhe ndërhyrje të Gjykatës Kushtetuese.

XS
SM
MD
LG