Lidhje

Maqedoni: Prokuroria kërkon paraburgim prej 30 ditësh për Katica Janevën


Maqedoni: Prokuroria kërkon paraburgim prej 30 ditësh për Katica Janevën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Policia maqedonase ndaloi të mërkurën Prokuroren e posaçme në largim, Katica Janeva, e cila mund të jetë përfshirë në skandalin e korrupsionit “zhvatja”. Por pas bastisjes në zyrat e saj, zonja Janeva u shoqërua në shtëpi nga policia dhe më pas u dërgua në gjykatën themelore për seancë dëgjimore.

XS
SM
MD
LG