Lidhje

Kosovë, partitë politike në lëvizje për koalicione parazgjedhore


Kosovë, partitë politike në lëvizje për koalicione parazgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe lëvizja Vetëvendosje vazhduan bisedimet edhe të enjten për një gjë të tillë dhe sipas zyrtarëve të këtyre partive, një marrëveshje për koalicion është ende e mundshme, por sfidë mbetet posti i kryeministrit

XS
SM
MD
LG