Lidhje

Berberi i presidentëve


Berberi i presidentëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Prej më shumë se 50 vjetësh një berber në Uashington ushtron profesionin e tij duke u bërë disi një legjendë. Popullariteti që ka fituar e ka bërë atë të presë flokët e shumë presidentëve amerikanë dhe udhëheqësve botërorë

XS
SM
MD
LG