Lidhje

Hahn: Kosova të heqë tarifat; Serbia të ndalë fushatën për tërheqjen e njohjeve


Hahn: Kosova të heqë tarifat; Serbia të ndalë fushatën për tërheqjen e njohjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Komisionari i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, tha të premten se Kosova duhet të heqë tarifat ndaj mallrave serbe dhe Serbia duhet t’i jap fund fushatës për tërheqjen e njohjeve të pavarësisë së Kosovës dhe të përgatiten për periudhën përfundimtare të bisedimeve.

XS
SM
MD
LG