Lidhje

Kosovë, fillon viti i ri shkollor


Kosovë, fillon viti i ri shkollor
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Qindra mijëra nxënës të shkollave fillore dhe të mesme të Kosovës filluan sot vitin e ri shkollor, në mesin e të cilëve rreth 25 mijë nxënës që fillojnë klasën e parë të shkollës fillore.

XS
SM
MD
LG