Lidhje

Tiranë: Papunësia dhe mosangazhimi i rinisë


Tiranë: Papunësia dhe mosangazhimi i rinisë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Në Tiranë, u zhvillua sot një konferencë ballkanike për rininë. Organizata humanitare World Vision publikoi të dhënat e një ankete, sipas së cilës, mbi 60 për qind e të rinjve shqiptarë nuk ndihen të përfaqësuar në jetën politike të vendit.

XS
SM
MD
LG