Lidhje

Senatorët amerikanë: Kosova dhe Serbia duhet të bëjnë zgjedhje të vështira


Senatorët amerikanë: Kosova dhe Serbia duhet të bëjnë zgjedhje të vështira
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Dy senatorët amerikanë, demokrati Chris Murphy dhe republikani, Ron Johnson, thanë të mërkurën në Prishtinë se Kosova dhe Serbia duhet të jenë të gatshme për zgjedhje të vështira në procesin e normalizimit të marrëdhënieve ndërmjet tyre.

XS
SM
MD
LG