Lidhje

Tiranë: Ndalohet pronari i një firme pas vdekjes së dy punëtorëve


Tiranë: Ndalohet pronari i një firme pas vdekjes së dy punëtorëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Në Tiranë, policia ndaloi sot pronarin e një firme si përgjegjës për vdekjen në punë të 2 punëtorëve në mesin e gushtit të kaluar. Gjatë këtij viti ka shkuar në 25 numri i punëtorëve, që kanë humbur jetën gjatë punës në kantiere ndërtimi dhe firma prodhuese.

XS
SM
MD
LG