Lidhje

Vështirësitë e ekonomisë shqiptare


Vështirësitë e ekonomisë shqiptare
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00

Ekonomia shqiptare është duke kaluar një periudhë të vështirë, ku rritja ekonomike pritet të tkurret ndjeshëm, investimet vendase dhe të huaja janë në rënie dhe ku deficiti dhe borxhi vazhdojnë të mbeten në nivele kritike, bashkë me disnivelin e eksport-importeve.

XS
SM
MD
LG