Lidhje

BE fton partitë politike të nisin dialogun


BE fton partitë politike të nisin dialogun
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Në Tiranë, ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreka, ftoi partitë politike të nisin dialogun për tema të rëndësishme të vendit. Por opozita komentoi per Zërin e Amerikës, se qeveria është e papërgjegjshme dhe zhvillon vetëm dialog të pasinqertë për interesa të ditës.

XS
SM
MD
LG