Lidhje

Në Shqipëri vazhdon largimi i popullsisë


Në Shqipëri vazhdon largimi i popullsisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Në Shqipëri zona të tëra, jo vetëm malore por edhe afër qyteteve, po vijojnë të braktisen nga popullsia, ndonëse kanë pasuri dhe investime të mëdha të vetë individëve.

XS
SM
MD
LG