Lidhje

Veglat e lashta muzikore dhe roli i tyre në trashëgiminë kulturore


Veglat e lashta muzikore dhe roli i tyre në trashëgiminë kulturore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Veglat e lashta muzikore tregojnë historinë muzikore të një kombi. Shumë prej këtyre veglave kanë nisur të dalin nga përdorimi çfarë përbën shqetësim për studiues shqiptarë.

XS
SM
MD
LG