Lidhje

Ndikimi i Fondacionit Soros në Shqipëri


Ndikimi i Fondacionit Soros në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:56 0:00

Xhorxh Soros ndikoi në Shqipëri në fillim të viteve 90-të në mbështetjen dhe organizimin e shoqërisë civile. Por kjo veprimtari u shoqërua nga opinione dhe gjykime të ndryshme shpeshherë dhe të ashpra.

XS
SM
MD
LG