Lidhje

“Perandoria e Erdoganit” dhe politika e jashtme e presidentit të Turqisë


“Perandoria e Erdoganit” dhe politika e jashtme e presidentit të Turqisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Autori i librit të ri "Perandoria e Erdoganit" që del në treg në Shtetet e Bashkuara (më 19 shtator), argumenton se presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan është udhëheqësi më me peshë i këtij vendi, pas Mustafa Kemal Ataturkut.

XS
SM
MD
LG