Lidhje

Patrullim i përbashkët mes policëve serbë dhe kinezë në Beograd


Patrullim i përbashkët mes policëve serbë dhe kinezë në Beograd
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Policia e Serbisë sot filloi patrullimin e përbashkët me homologët e tyre nga Kina për t'u marrë me numrin në rritje të turistëve dhe punëtorëve kinezë në vend.

XS
SM
MD
LG