Lidhje

Reagime pas vendimit gjyqësor ndaj ish-ministrit Tahiri


Reagime pas vendimit gjyqësor ndaj ish-ministrit Tahiri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Në Tiranë vazhduan sot reagime të ndryshme lidhur me dënimin e ish-ministrit të brendshëm, Saimir Tahiri, për shpërdorim detyre, pasi u lirua nga akuzat për grup kriminal i strukturuar dhe trafik narkotikësh.

XS
SM
MD
LG