Lidhje

Nderimi i të persekutuarve në Mursi të Sarandës


Nderimi i të persekutuarve në Mursi të Sarandës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Dy zona në Jug të Shqipërisë, Konispoli dhe Mursia, u persektuan rëndë pasi që në fillesat e komunizmit votuan kundër të ashtuquajturit Fronti Demokratik.

XS
SM
MD
LG