Lidhje

Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE nuk do të cenohen asnjëherë


Thaçi: Marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE nuk do të cenohen asnjëherë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Zërit të Amerikës se qeveritë mund të vijnë dhe të shkojnë, por marrëdhëniet e Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimin Evropian nuk do të cenohen asnjëherë.

XS
SM
MD
LG