Lidhje

Inva Mula, Olen Çezari, Genc Tukiçi para artdashësve në Toronto


Inva Mula, Olen Çezari, Genc Tukiçi para artdashësve në Toronto
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:42 0:00

Një udhëtim nëpër botë përmes magjisë së muzikës. Artdashësit në Toronto patën rastin të dëgjojnë të dielën tre artistë të skenës botërore, sopranon Inva Mula, pianistin Genc Tukiçi dhe violinistin Olen Çezari në interpretimin e kompozimeve nga kultura të ndryshme të botës.

XS
SM
MD
LG