Lidhje

Tiranë: SHBA, mbështetje për reformat anti-korrupsion


Tiranë: SHBA, mbështetje për reformat anti-korrupsion
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Në Shqipëri, diplomatët amerikanë theksuan sërish mbështetjen e SHBA-ve për reformimin e drejtësisë dhe mbizotërimin e ligjit. Një përfaqësues i ambasadës tha sot se zyrtarët e korruptuar po punojnë kundër reformave.

XS
SM
MD
LG