Lidhje

Bregu: Vakumi në drejtësi ka krijuar stepje në disa vende të rajonit


Bregu: Vakumi në drejtësi ka krijuar stepje në disa vende të rajonit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:30 0:00

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu thotë se çelja në tetor e negociata për anëtarësimin në Bashkimin Evropian të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut është një vendim i vonuar.

XS
SM
MD
LG